Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > K34-STR-24..30V-3X500VAC-10A
K34-STR-24..30V-3X500VAC-10A
K34-STR-24..30V-3X500VAC-10A Pepperl+Fuchs, Inc.
211139_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: AS-INTERFACE (EXCLUDING SENSORS)
Power (Watts): 375W
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.30" L x 3.19" W x 6.02" H (160.0mm x 81.0mm x 153.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Applications: Laboratory
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Output 1: 30V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 61010-1
AC Voltage - Input: 380 ~ 500 VAC (3 Phase)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AS-INTERFACE (EXCLUDING SENSORS), Power (Watts): 375W, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.30" L x 3.19" W x 6.02" H (160.0mm x 81.0mm x 153.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Applications: Laboratory, Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Output 1: 30V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 61010-1, AC Voltage - Input: 380 ~ 500 VAC (3 Phase).