K470J15C0GH5UH5
K470J15C0GH5UH5 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Capacitance: 47 pF.