Продукція > KRAFTBERG > K4X20-ISO10642-A4
K4X20-ISO10642-A4
K4X20-ISO10642-A4 KRAFTBERG
K3X4-ISO10642-A2.pdf
Виробник: KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M4x20; 0.7; Head: countersunk; hex key; HEX 2.5mm; DIN 7991
Type of mounting element: screw
Thread: M4
Thread pitch: 0.7
Length: 20mm
Kind of head: countersunk
Kind of cut: hex key
Cut size: HEX 2.5mm
Material: acid resistant steel A4
Head height: 2.3mm
Head diameter: 8mm
ISO standard: ISO 10642
DIN standard: DIN 7991
на замовлення 3100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M4x20; 0.7; Head: countersunk; hex key; HEX 2.5mm; DIN 7991, Type of mounting element: screw, Thread: M4, Thread pitch: 0.7, Length: 20mm, Kind of head: countersunk, Kind of cut: hex key, Cut size: HEX 2.5mm, Material: acid resistant steel A4, Head height: 2.3mm, Head diameter: 8mm, ISO standard: ISO 10642, DIN standard: DIN 7991.