Продукція > KRAFTBERG > K4X50-ISO10642-A2
K4X50-ISO10642-A2
K4X50-ISO10642-A2 KRAFTBERG
K3X4-ISO10642-A2.pdf
Виробник: KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M4x50; 0.7; Head: countersunk; hex key; HEX 2.5mm; DIN 7991
Type of mounting element: screw
Kind of head: countersunk
DIN standard: DIN 7991
Kind of cut: hex key
ISO standard: ISO 10642
Cut size: HEX 2.5mm
Head height: 2.3mm
Length: 50mm
Head diameter: 8mm
Thread pitch: 0.7
Thread: M4
Material: A2 stainless steel
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M4x50; 0.7; Head: countersunk; hex key; HEX 2.5mm; DIN 7991, Type of mounting element: screw, Kind of head: countersunk, DIN standard: DIN 7991, Kind of cut: hex key, ISO standard: ISO 10642, Cut size: HEX 2.5mm, Head height: 2.3mm, Length: 50mm, Head diameter: 8mm, Thread pitch: 0.7, Thread: M4, Material: A2 stainless steel.