K50-3C0E27.0000MR
K50-3C0E27.0000MR KYOCERA AVX Components
k50-ce (1).pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук