K50-3C0SE66.0000MR
K50-3C0SE66.0000MR KYOCERA AVX Components
k50-ce (1).pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 66MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Написати відгук