Продукція > KYOCERA AVX > K50-HC0CSE38.880
K50-HC0CSE38.880
K50-HC0CSE38.880 KYOCERA AVX
K50-HC Series Oscillators.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 38.8800MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 38.88 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 38.8800MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 38.88 MHz, Base Resonator: Crystal.