Продукція > BANNER ENGINEERING > K50APFF100GRYC7QPMA
K50APFF100GRYC7QPMA
K50APFF100GRYC7QPMA Banner Engineering
125680-3078985.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 C7-Series EZ-LIGHT Specialty: 3-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 100 mm; Input: PNP (NO); Colors: Green Red Yellow; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PUR Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук