Продукція > BANNER ENGINEERING > K50APFF100GXYC3QPMA
K50APFF100GXYC3QPMA
K50APFF100GXYC3QPMA Banner Engineering
137551.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 C3-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67; Range: 100 mm; Output: PNP (NO); Colors: Green Yellow; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PUR Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук