K50APFF100YREQP
K50APFF100YREQP Banner Engineering
125680-3132591.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 E-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67; Range: 100 mm; Input: PNP (NO); Colors: Yellow Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук