K50APFF200GXDQP
K50APFF200GXDQP Banner Engineering
125680.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 D-Series EZ-LIGHT: 1-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 200 mm; Input: PNP (NO); Color: Green; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук