K50APFF25GYCQPMA
K50APFF25GYCQPMA Banner Engineering
125680-3078985.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 C-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 25 mm; Input: PNP (NO); Colors: Green Yellow; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PUR Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук