Продукція > BANNER ENGINEERING > K50APFF50GRYC3QPMA
K50APFF50GRYC3QPMA
K50APFF50GRYC3QPMA Banner Engineering
137551-3107714.pdf
Виробник: Banner Engineering
Beacons K50 C3-Series EZ-LIGHT: 3-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67; Range: 50 mm; Output: PNP (NO); Colors: Green Red Yellow; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PUR Pigtail QD
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук