K562K15X7RF5TL2
K562K15X7RF5TL2 Vishay BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay BC Components
Description: CAP CER 5600PF 50V X7R RADIAL
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 5,6NF +/- 10 % X7R REEL E3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K562K15X7RF5TL2 K562K15X7RF5TL2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 5,6NF +/- 10 % X7R REEL E3