Продукція > KRAFTBERG > K5X30-ISO10642-A4
K5X30-ISO10642-A4
K5X30-ISO10642-A4 KRAFTBERG
K3X4-ISO10642-A2.pdf
Виробник: KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M5x30; 0.8; Head: countersunk; hex key; HEX 3mm; DIN 7991
Type of mounting element: screw
Thread: M5
Thread pitch: 0.8
Length: 30mm
Kind of head: countersunk
Kind of cut: hex key
Cut size: HEX 3mm
Material: acid resistant steel A4
Head height: 2.8mm
Head diameter: 10mm
DIN standard: DIN 7991
ISO standard: ISO 10642
на замовлення 700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M5x30; 0.8; Head: countersunk; hex key; HEX 3mm; DIN 7991, Type of mounting element: screw, Thread: M5, Thread pitch: 0.8, Length: 30mm, Kind of head: countersunk, Kind of cut: hex key, Cut size: HEX 3mm, Material: acid resistant steel A4, Head height: 2.8mm, Head diameter: 10mm, DIN standard: DIN 7991, ISO standard: ISO 10642.