Продукція > KRAFTBERG > K6X10-ISO10642-A2
K6X10-ISO10642-A2
K6X10-ISO10642-A2 KRAFTBERG
K3X4-ISO10642-A2.pdf
Виробник: KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M6x10; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991
Material: A2 stainless steel
Cut size: HEX 4mm
Head height: 3.3mm
Head diameter: 12mm
Length: 10mm
Thread pitch: 1
Kind of head: countersunk
DIN standard: DIN 7991
Kind of cut: hex key
Type of mounting element: screw
ISO standard: ISO 10642
Thread: M6
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M6x10; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991, Material: A2 stainless steel, Cut size: HEX 4mm, Head height: 3.3mm, Head diameter: 12mm, Length: 10mm, Thread pitch: 1, Kind of head: countersunk, DIN standard: DIN 7991, Kind of cut: hex key, Type of mounting element: screw, ISO standard: ISO 10642, Thread: M6.