Продукція > KRAFTBERG > K6X12-ISO10642-A2
K6X12-ISO10642-A2
K6X12-ISO10642-A2 KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M6x12; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991
Thread pitch: 1
Length: 12mm
Kind of head: countersunk
Kind of cut: hex key
Cut size: HEX 4mm
Material: A2 stainless steel
Head height: 3.3mm
Head diameter: 12mm
DIN standard: DIN 7991
ISO standard: ISO 10642
на замовлення 1098 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M6x12; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991, Type of mounting element: screw, Thread: M6, Thread pitch: 1, Length: 12mm, Kind of head: countersunk, Kind of cut: hex key, Cut size: HEX 4mm, Material: A2 stainless steel, Head height: 3.3mm, Head diameter: 12mm, DIN standard: DIN 7991, ISO standard: ISO 10642.