Продукція > KRAFTBERG > K6X30-ISO10642-A4
K6X30-ISO10642-A4
K6X30-ISO10642-A4 KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M6x30; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991
Type of mounting element: screw
Head height: 3.3mm
Cut size: HEX 4mm
Head diameter: 12mm
Length: 30mm
Thread pitch: 1
Thread: M6
Material: acid resistant steel A4
на замовлення 800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M6x30; 1; Head: countersunk; hex key; HEX 4mm; DIN 7991, Kind of head: countersunk, DIN standard: DIN 7991, Kind of cut: hex key, ISO standard: ISO 10642, Type of mounting element: screw, Head height: 3.3mm, Cut size: HEX 4mm, Head diameter: 12mm, Length: 30mm, Thread pitch: 1, Thread: M6, Material: acid resistant steel A4.