K7803W-500R3
K7803W-500R3 Mornsun America, LLC
K7803W-500R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tray
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tray, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.