K7805YMD-2000 Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 10W 5V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 28V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 20V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 10W 5V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 28V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 20V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1.