K7809T-500R3
K7809T-500R3 Mornsun America, LLC
K7809T-500R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 10-SMD Module, 8 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.33" W x 0.32" H (15.2mm x 8.5mm x 8.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 12V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 4.5 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 9V 4.5W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 10-SMD Module, 8 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.33" W x 0.32" H (15.2mm x 8.5mm x 8.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 12V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 4.5 W, Number of Outputs: 1.