K78U09-500R3L
K78U09-500R3L Mornsun America, LLC
K78U09-500R3L.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.35" H (17.5mm x 11.5mm x 9.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 90V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 14V
Voltage - Output 1: 9V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.35" H (17.5mm x 11.5mm x 9.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 90V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 14V, Voltage - Output 1: 9V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.