K78U24-300R3
K78U24-300R3 Mornsun America, LLC
K78U24-300R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 90V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 90V, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.