Продукція > MICRONEL USA > K8038X24BPLB2-7
K8038X24BPLB2-7
K8038X24BPLB2-7 Micronel USA
K8038-7.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8500 RPM
Air Flow: 110.4 CFM (3.09m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.2dB(A)
Static Pressure: 1.325 in H2O (330.0 Pa)
Power (Watts): 22.08 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8500 RPM, Air Flow: 110.4 CFM (3.09m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.2dB(A), Static Pressure: 1.325 in H2O (330.0 Pa), Power (Watts): 22.08 W.