Продукція > KRAFTBERG > K8X20-ISO10642-A4
K8X20-ISO10642-A4
K8X20-ISO10642-A4 KRAFTBERG
K3X4-ISO10642-A2.pdf
Виробник: KRAFTBERG
Category: Bolts
Description: Screw; M8x20; 1.25; Head: countersunk; hex key; HEX 5mm; DIN 7991
Kind of head: countersunk
DIN standard: DIN 7991
Kind of cut: hex key
ISO standard: ISO 10642
Type of mounting element: screw
Head height: 4.4mm
Cut size: HEX 5mm
Head diameter: 16mm
Length: 20mm
Thread pitch: 1.25
Thread: M8
Material: acid resistant steel A4
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bolts, Description: Screw; M8x20; 1.25; Head: countersunk; hex key; HEX 5mm; DIN 7991, Kind of head: countersunk, DIN standard: DIN 7991, Kind of cut: hex key, ISO standard: ISO 10642, Type of mounting element: screw, Head height: 4.4mm, Cut size: HEX 5mm, Head diameter: 16mm, Length: 20mm, Thread pitch: 1.25, Thread: M8, Material: acid resistant steel A4.