Продукція > MICRONEL USA > K9238H24BPLB2-7
K9238H24BPLB2-7
K9238H24BPLB2-7 Micronel USA
K9238-7.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 132.9 CFM (3.72m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.1dB(A)
Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa)
Power (Watts): 14.88 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 132.9 CFM (3.72m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.1dB(A), Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa), Power (Watts): 14.88 W.