KA-11DG-110 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KRPA_0715-718216.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 10A 110VDC GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції KA-11DG-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA-11DG-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 82.5 VDC