KA-14AG-120
KA-14AG-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Solder Lug
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 102 VAC
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, UR
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Solder Lug, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 17.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 102 VAC, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції KA-14AG-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA-14AG-120 KA-14AG-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-574768.pdf General Purpose Relays PLUG-IN RELAY 3PDT 120V QC
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
KA-14AG-120 KA-14AG-120 Виробник : TE Connectivity NG_DS_1308242_KRPA_0715-574768.pdf General Purpose Relays PLUG-IN RELAY 3PDT 120V QC