KA-14AY-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 5A 120VAC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KA-14AY-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA-14AY-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-718340.pdf General Purpose Relays 3PDT 5A 120VAC GEN PURPOSE RELAY