KA-5AG-120 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KRPA_0715-713191.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPDT 10A 120VAC GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Solder Lug, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 17.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 102 VAC, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції KA-5AG-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KA-5AG-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Solder Lug
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 102 VAC