KA3005DE
KA3005DE SRA Soldering Products
tds-ka3005de.pdf
Виробник: SRA Soldering Products
Description: KA3005DE DIGITAL CONTROL DC LINE
Features: Adjustable or Fixed Selection Switch, Regulated
Packaging: Box
Display Type: LED
Size / Dimension: 10.250" L x 6.100" W x 4.300" H (260.35mm x 154.94mm x 109.22mm)
Voltage - Output: 0 ~ 30V
Number of Characters: 8
Current - Output: 0 ~ 5A
Type: Bench (AC to DC)
Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC
Number of Outputs: 1
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KA3005DE DIGITAL CONTROL DC LINE, Features: Adjustable or Fixed Selection Switch, Regulated, Packaging: Box, Display Type: LED, Size / Dimension: 10.250" L x 6.100" W x 4.300" H (260.35mm x 154.94mm x 109.22mm), Voltage - Output: 0 ~ 30V, Number of Characters: 8, Current - Output: 0 ~ 5A, Type: Bench (AC to DC), Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC, Number of Outputs: 1.