Продукція > KYOCERA AVX > KAF15AR71H104KT
KAF15AR71H104KT
KAF15AR71H104KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF-3218225.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0603 10 % AEC-Q200 FLEXITERM
на замовлення 28230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R, Capacitors features: flexible terminations, Capacitance: 0.1µF, Type of capacitor: ceramic, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KAF, Capacitor application: automobile electronics, Conform to the norm: AEC-Q200, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF15AR71H104KT KAF15AR71H104KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Capacitors features: flexible terminations
Capacitance: 0.1µF
Type of capacitor: ceramic
Roll diameter max.: 180mm