Продукція > KYOCERA AVX > KAF15AR71H472KT
KAF15AR71H472KT
KAF15AR71H472KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Capacitors features: flexible terminations
Capacitance: 4.7nF
Type of capacitor: ceramic
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: KAF
Capacitor application: automobile electronics
Conform to the norm: AEC-Q200
Kind of capacitor: MLCC
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R, Capacitors features: flexible terminations, Capacitance: 4.7nF, Type of capacitor: ceramic, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KAF, Capacitor application: automobile electronics, Conform to the norm: AEC-Q200, Kind of capacitor: MLCC.