Продукція > KYOCERA AVX > KAF15AR81E473KT
KAF15AR81E473KT
KAF15AR81E473KT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF15AR81E473KT KAF15AR81E473KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .047uF X8R 0603 10% AEC-Q200 FLEXITE