Продукція > KYOCERA AVX > KAF21BR71E104KM
KAF21BR71E104KM
KAF21BR71E104KM KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1pF X7R 0805 10 % AEC-Q200 FLEXITERM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Operating voltage: 25V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: KAF, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF21BR71E104KM Виробник : KYOCERA AVX Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Operating voltage: 25V
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C