Продукція > KYOCERA AVX > KAF21BR71H104KT
KAF21BR71H104KT
KAF21BR71H104KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF-3218225.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0805 10 % AEC-Q200 FLEXITERM
на замовлення 26747 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Capacitor application: automobile electronics, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KAF, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitors features: flexible terminations.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF21BR71H104KT KAF21BR71H104KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Capacitor application: automobile electronics
Roll diameter max.: 180mm