KAF21BR72D222KM
KAF21BR72D222KM KYOCERA AVX Components
automlcckaf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 200V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF21BR72D222KM KAF21BR72D222KM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF-3218225.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2200pF X7R 0805 10% AEC-Q200 FLEXIT