Продукція > KYOCERA AVX > KAF21KR72A104KU
KAF21KR72A104KU
KAF21KR72A104KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: KAF
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...125°C
Capacitor application: automobile electronics
Roll diameter max.: 180mm
Capacitors features: flexible terminations
на замовлення 3475 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: KAF, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...125°C, Capacitor application: automobile electronics, Roll diameter max.: 180mm, Capacitors features: flexible terminations.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF21KR72A104KU KAF21KR72A104KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 0805 1 0% AEC-Q200 FLEXITER