Продукція > KYOCERA AVX > KAF31BR72D272JT
KAF31BR72D272JT
KAF31BR72D272JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 200V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.7nF
Operating voltage: 200V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 200V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.7nF, Operating voltage: 200V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm.