Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GL82A224JU
KAF31GL82A224JU
KAF31GL82A224JU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220nF; 100V; X8L; ±5%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X8L
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...150°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220nF; 100V; X8L; ±5%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.22µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X8L, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...150°C.