Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GR71H475KU
KAF31GR71H475KU
KAF31GR71H475KU KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 1206 1 0% AEC-Q200 FLEXITER
на замовлення 2625 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KAF, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF31GR71H475KU KAF31GR71H475KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: KAF
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm