Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GR72A225KU
KAF31GR72A225KU
KAF31GR72A225KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF31GR72A225KU KAF31GR72A225KU Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.2uF X7R 1206 10% AEC-Q200 FLEXITE