Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GR72A334KL
KAF31GR72A334KL
KAF31GR72A334KL KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 330mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 330mm.