Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GR72D104KU
KAF31GR72D104KU
KAF31GR72D104KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 200V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 200V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Capacitors features: flexible terminations
Conform to the norm: AEC-Q200
Capacitor application: automobile electronics
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 200V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 200V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Capacitors features: flexible terminations, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitor application: automobile electronics.