Продукція > KYOCERA AVX > KAF31GR72D683KU
KAF31GR72D683KU
KAF31GR72D683KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 200V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 68nF
Operating voltage: 200V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 200V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 68nF, Operating voltage: 200V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.