Продукція > KYOCERA AVX > KAF31NR72A473KU
KAF31NR72A473KU
KAF31NR72A473KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Kind of capacitor: MLCC.