Продукція > KYOCERA AVX > KAF32FR71C105KU
KAF32FR71C105KU
KAF32FR71C105KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 16V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAF
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 16V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAF.