Продукція > KYOCERA AVX > KAF32KR71C475KL
KAF32KR71C475KL KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 4.7 µF
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 4.7 µF.