Продукція > KYOCERA AVX > KAF32LR71H475KU
KAF32LR71H475KU
KAF32LR71H475KU KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF-3218225.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 1210 1 0% AEC-Q200 FLEXITER
на замовлення 7615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Manufacturer series: KAF, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...125°C, Capacitor application: automobile electronics, Roll diameter max.: 180mm, Capacitors features: flexible terminations.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF32LR71H475KU KAF32LR71H475KU Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Manufacturer series: KAF
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...125°C
Capacitor application: automobile electronics
Roll diameter max.: 180mm