Продукція > KYOCERA AVX > KAF43JR73N103KV
KAF43JR73N103KV
KAF43JR73N103KV KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 1.5kV; X7R; ±10%; SMD; 1812; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 1.5kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 1.5kV; X7R; ±10%; SMD; 1812; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 1.5kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.